Aktualizacje na stronie:

Choker Series 2

W drugiej serii pojawią się komplety dwóch naszyjników, w każdym zestawie metalowy naszyjnik z zawieszkami w formie Crystal Star, Star Power Stick oraz Srebrnym Kryształem i naszyjnik na skórzanym rzemyku i zawieszką z kolorowym kryształkiem. Do wyboru zestawy: Sailor Moon, Mercury, Mars, Jupiter, Venus oraz Księżniczka Serenity. Cena za zestaw to 5940 jenów (ok. 197 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lutym 2019.




Sailor Moon Drops

Od dzisiaj do końca miesiąca będzie dostępny po raz kolejny event z Sailor Uranus.



Sailor Moon x Prostyle

Pojawi się druga seria kosmetyków do włosów z opakowaniami z wojowniczkami. Tym razem na opakowaniach pojawią się wszystkie wojowniczki.



Pianka do pielęgnacji loków.



Pianka do trwałej, mocnej stylizacji.



Wosk do stylizacji fryzur o naturalnym wyglądzie.



Pianka do prostowania włosów.



Pianka do efektu mokrych włosów.



Od 25 października pojawią się w sprzedaży w Sailor Moon Store oraz drogeriach. Ilość produktów limitowana. Cena otwarta (cokolwiek to oznacza, ale pewnie to, że każdy sklep robi swoją własną cenę).

Prolica Halloween Party

W dniach 26 - 28 października w Tamashii Nations Akiba Showroom odbędzie się Proplica Halloween Party. Wystawione zostaną wszystkie magiczne przedmioty, które ukazały się w serii Proplica. Będzie je można nie tylko obejrzeć, ale także dotknąć i się nimi pobawić.



Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4