Gry i aplikacje baner
Menu strony Menu działu

Współpraca Sailor Moon z aplikacją Pokecolo

10 listopada 2020 rozpoczęła się współpraca z aplikacją Pokecolo. To aplikacja do kontaktu z innymi, w której można tworzyć i ubierać swojego avatara, a także dekorować jego pokój. W aplikacji pojawiły się dodatki powiązane z filmem Eternal. Zapowiedziana została również kapania, w której można było wygrać limitowane dodatki, a także kampania twitterowa, w której można było wygrać gadżety z grafiką współpracową. W kampanii twitterowej należał dodać konto @Pokecolo_kawaii do obserwowanych oraz retwittować określony post. Do wygrania było 100 przedpłaconych kart QUO oraz po 10 sztuk etui na telefon i stojaków na biżuterię.

Do zdobycia w aplikacji były: oczy, włosy i stroje inner senshi, Moon Kaleidoscope, Tsuki no senshi, Suisei no senshi, Kasei no senshi, Mokusei no senshi, Kinsei no senshi. Do wystroju wnętrz można było zdobyć: ścianę wojowniczek, podłogę Pegaza, broszkę do przemiany (z dialogiem), make up frame, księżycowe szklane łóżko, wannę Święty Graal, toaletę Luna P, światełka oraz drzwi poszczególnych wojowniczek.

Drugiego grudnia 2020 rozpoczęła się druga część współpracy z Pokecolo. W aplikacji pojawił się outer senshi i Sailor Chibi Moon oraz dodatki z nimi związane.

Pojawiła się też kampania, podczas której można było zdobyć przedmioty związane z Tuxedo Kamen.

W przypadku wojowniczek, jak poprzednio, do zdobycia były oczy, włosy i stroje wojowniczek oraz przedmioty: Crystal Carillon, Space Sword, Deep Aqua Mirror, Garnet Rod oraz Silence Glaive. Z elementów wyposażenia wnętrz pojawiły się lalka Chibi Moon, Pegaz, Srebrny Kryształ Iluzji oraz ozdoba z Dianą.